Hopp til innhold

Spilleautomater

Hacksaw Gaming

Chaos Crew. Vol 5/5 convert

Chaos Crew official Hacksaw Gaming logo lockup
Kort
SpilleverandørHacksaw Gaming
RTP96.30% · 92.40% · 88.40%
Volatilitet5 / 5
Rutenett5×5 · 19 lines (GAME DATA)
Maks gevinst10,000×
Lansert2022

Dette er studioets standard-RTP; kasinoer kan bruke en lavere versjon, så sjekk infopanelet i spillet før du spiller.

Nyeste kasinoer

18+ · Partnerlenker. Vi kan motta provisjon.

Kilder

Det du ser på hjulene

Fem hjul, fem rader. Et bonusspill. Feature-buy står på arket. Crew er tapet. Filene er produktet.

Hacksaws Chaos Crew er vol-5/5-convert ved Wanted. Filene er produktet, ikke punk-tapeten.

Hva det egentlig er

Hacksaw printer tre RTP-filer: 96,30 %, 92,40 %, 88,40 %. Volatilitet 5/5. Max win 10 000×. GAME DATA printer 19 linjer; introen sier fortsatt 15. Datablokken teller. 88 %-filen står på studiosiden. Åpne infopanelet. Chaos Crew 2 og 3 er andre titler.

Official Hacksaw Gaming Chaos Crew logo lockup
Official Hacksaw Gaming Chaos Crew logo lockup · Hacksaw Gaming

Under en bonus

Vanligvis 100 % vekting. Varme er produktet. En fet 40x dør mens du venter på bonusen. Bruk på convert-stretch. Feature-buy voider ofte omsetningskisten. Forbyr vilkårene buy, hold deg unna.

Official Hacksaw Gaming Chaos Crew 5×5 desktop reel still
Official Hacksaw Gaming Chaos Crew 5×5 desktop reel still · Hacksaw Gaming

Maksinnsats og feature-jakt

Hus annullerer bonuser for innsatsstørrelse og feature-buy. Hold deg under oppgitt maksinnsats. Er restomsetningen firesifret, velg et roligere spill.